Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dovanų šalis“

Pardavėjas - konsultantas VILNIUJE

570-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Dovanų šalis“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome darbuotojo į parduotuvę "Dovanų šalis".

Darbo pobūdis:

  • klientų konsultavimas renkantis dovanas parduotuvėje;
  • marškinėlių su užrašais gaminimas;
  • informacijos apie prekes teikimas klientams;
  • ekspozicijos formavimas, jos priežiūra;
  • internetu užsakytų prekių ruošimas klientams;
  • darbas slenkančiu grafiku;

Reikalavimai darbuotojui

  • klientų konsultavimo, pardavimo patirtis – didelis privalumas;
  • dalykinio bendravimo įgūdžiai;
  • atidumas detalėms;
  • greita orientacija ir komunikabilumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • darbą stabiliai veikiančioje kompanijoje;
  • laisvą darbo grafiką;
  • KARJEROS GALIMYBES;
  • galimybę dirbti su įdomiais produktais;
  • aukštą pasitikėjimo lygį ir veiksmų laisvę darbo vietoje.

Atlyginimas

570-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"Dovanų Šalis" - didžiausias Lietuvoje originalių dovanų mažmeninės prekybos tinklas, šiuo metu valdantis 12 parduotuvių Lietuvoje.

Galimybė pasiūlyti išskirtinį ir platų prekių asortimentą leidžia užimti rinkos lyderio poziciją. Viena didžiausių įmonės stiprybių – skiriamas itin didelis dėmesys elektroninės komercijos vystymui.

Pagrindinės įmonės vertybės yra pasitikėjimas ir dėmesys savo darbuotojams.
informacija apie UAB „Dovanų šalis“
898 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 547 €
25% uždirba 547-838 €
25% uždirba 838-1091 €
25% uždirba nuo 1091 €