Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „INTERIOS keramikos studija“
More about company »

Pardavėjas - konsultantas

550-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „INTERIOS keramikos studija“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Gebėjimas kvalifikuotai pristatyti ir pasiūlyti klientui prekę;
  • Estetiškas ir kūrybingas dovanų pakavimas;
  • Prekių pajamavimas ir sandėliavimas;
  • Atsakingas pardavimų apskaitos vedimas;
  • Ekspozicijos ir salono estetikos, tvarkos ir švaros palaikymas.

Reikalavimai

  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Patirtis pardavimų srityje (ne mažiau kaip 3-jų metų, turint gerus pardavimų rezultatus);
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Pozityvus požiūris į gyvenimą;
  • Kruopštumas;
  • Tvarkingumas, nebijojimas fizinio darbo.

Mes jums siūlome

  • Pastovų kūrybingą darbą;
  • Darbo užmokestį, priklausantį nuo pardavimų rezultatų.

Atlyginimas

550-600 €/mėn. į rankas

UAB "INTERIOS keramikos studija" gamina ir prekiauja keramikos dirbiniais Lietuvoje ir užsienyje
Informacija apie UAB „INTERIOS keramikos studija“
1034 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Violeta Ganusauskienė