Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Velomanija"
More about company »

PARDAVĖJAS/KONSULTANTAS

500–900 Eur
Vilnius - UAB "Velomanija"

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas ir prekių pardavimas.
Ekspozicijos priežiūra ir tvarkos palaikymas.
Prekių paruošimas prekybai.
Darbas su kasa, sandėlio programa ir kompiuteriu.
Atsakymas į el. užklausas ir spec. pasiūlymų ruošimas.
Lizingo sutarčių sudarymas.
Užsakymų iš klientų priėmimas.
Likučių stebėjimas ir asortimento poreikių formavimas.
Dviračių prekybai paruošimas.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai.
Draugiškas ir lankstus konfliktinėse situacijose.
Sportuojantis dviračiai/bėgimas (privalumas).
Aktyvus.
Iniciatyvus.
Puiki lietuvių kalba.
Anglų kalba.
Rusų kalba (privalumas).
Tvarkingas.
Atsakingas.
Išmanymas technikoje.
Žingeidus dviračių rinkos naujovėms.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Lankstus su klientais.
Mėgstantis darbus pabaigti preciziškai ir iki galo.
Patikimas.
Gebėjimas atlikti keletą užduočių vienu metu.
Orientacija į rezultatą.
Patirtis dviračių sferoje (privalumas).
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis (privalumas)

Mes jums siūlome

Apmokymai ir nuolatinis tobulėjimas dviračių sferoje.
Darbą su itin kokybiškais produktais ir gamintojais.
Darbą malonioje aplinkoje.
Fiksuotą atlygį + priedus priklausančius nuo rezultato.
Papildomos naudos.

Atlyginimas

500–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Velomanija yra dviračių, detalių, aksesuarų ir paslaugų prekybos įmonė. Veikianti nuo 2010 metų įmone prekiauja aukštos klasės dviračiais ir reikmenimis. Neatskiriami įmonės veiklos apibūdinimai yra profesionalus požiūris į dviratį, atidumas klientui, sportiški.
Informacija apie UAB "Velomanija"
8
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Karolis Volungevičius