Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Geri produktai"
More about company »

Pardavėjas/konsultantas

400–500 Eur
Vilnius - UAB "Geri produktai"

Darbo pobūdis

Prekių priėmimas ir kompektavimas
Prekių likučių valdymas ir prekių užsakymas
Klientų aptarnavimas
Darbas su kasa

Reikalavimai

Komunikabilumas
Drąsa
Noras mokytis ir tobulėti
Kruopštumas ir atsakingumas
Privalumas mokėti anglų kalbą, nes lankosi turistai

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursai

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame smulki įmonė veikianti jau daugiau nei 5 metus. Kolektyvas labai jaunatviškas, draugiškas. Patys auginame žuvį kuria prekiaujame kartu su kitų smulkiųjų ūkininkų užauginta kokybiška produkcija (galite daugiau pažiūrėti www.merkio.lt). Pagrinde prekiaujame internetu, o nuo spalio mėn. Uptown bazaar patalpose atidarėme krautuvėlę, kurioje ir ieškome darbuotojo ilgalaikiam darbui, ieškome komandos nario. Pagrinde reikia dirbti 10-20 val. antradieniais-penktadieniais, kartais reikia pavaduoti šeštadienį/sekmadienį.
Informacija apie UAB "Geri produktai"
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edgaras Šičkus