Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEROS"
More about company »

Pardavėjas - konsultantas

400–500 Eur
Vilnius - UAB "HEROS"

Darbo pobūdis

Jeigu Jūs domitės mada, esate neabejinga/s jos naujovėms – prisijunkite prie "HEROS" parduotuvės kolektyvo Panorama PLC, Vilnius ir Gedimino pr. 49, Vilnius.

Reikalavimai

Komunikabilumas, anglų ir rusų šnekamoji kalba.

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
UAB "HEROS"

UAB "HEROS"

Prekyba galanterija: rankinės, piniginės, kuprinės, skėčiai.
Nedidelės parduotuvės - "HEROS" Gedimino pr. 49, darbo laikas nuo 11val. iki 19 val. ir "HEROS" PLC Panorama, darbo laikas nuo 10 val.-22 val.
Informacija apie UAB "HEROS"
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jolanta Zabarauskienė