Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARSENALAS“
More about company »

Pardavėjas - konsultantas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARSENALAS“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas;
Ekspozicijos priežiūra;
Plačios informacijos apie produkciją apdorojimas ir pateikimas klientui;
Projektavimo darbai pagal individualius užsakymus;
Prekių užsakymai/priėmimas/ išdavimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Mokėjimas dirbti su elektroniniu kasos aparatu;
Patirtis darbe su apskaitos programomis būtų privalumas;
Darbo patirtis su keraminių plytelių, plokščių pardavimais – privalumas;
Motyvacija, aktyvumas;
Malonus bendravimas su klientais, puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

Svarbiausia noras dirbti! Puikų žmogų be patirties galime ir apmokyti!

Mes jums siūlome

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
Nuolatinį tobulėjimą;
Atsakingą ir teisingą požiūrį į darbuotoją bei visas šiuolaikiškas darbo priemones;
Laiku mokama atlyginimą, atitinkanti Jūsų kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Įmonė, prekiaujanti granito, marmuro dirbiniais bei įvairiomis plytelėmis
Informacija apie UAB „ARSENALAS“
1258 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 792 €
25% uždirba 792-1393 €
25% uždirba 1393-1545 €
25% uždirba nuo 1545 €
Vadovas: Giedrius Rutkauskas