Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

Pardavėjas - konsultantas

600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjų konsultantų parduotuvei Maxima! Priimame ir be patirties!

Darbo pobūdis:
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
  • Maisto prekių sverimas ir pakavimas;
  • Prekių papildymas darbo vietoje.

Reikalavimai

Darbo grafikai slenkantis, be naktinių pamainų!

Mes jums siūlome

  • Nemokamas maitinimas darbo vietoje;
  • Visas reikalingas priemones nuo COVID-19;
  • Darbo rūbus ir nemokamą jų skalbimą;
  • Darbo vietas, kurias lengvai pasieksite viešuoju transportu;
  • Grafiką su daugiau poilsio dienų.

Jūs norėkite dirbti - mes padėsime Jums surasti gerą darbą! Daugiau informacijos tel.nr. .

Atlyginimas

600 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.