Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solvo LT“

Pardavėjas - konsultantas

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Solvo LT“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie MUNTO.LT komandos. Siūlome darbą naujai atidaromoje Munto - sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėje, Vilniuje.

  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas, padėti išsirinkti prekes atsižvelgiant į klientų poreikius.
  • Klientų užsakymų įvykdymas. Užsakytų prekių paruošimas ir išdavimas.
  • Prekių pardavimas. Darbas su Kasa ir buhalterine programa.
  • Prekių priėmimas. Išdėliojimas pristatytas prekes į lentynas.
  • Stebėti prekių kiekių likučius. Atlikti prekių inventorizacijas.
  • Užtikrinti parduotuvės tvarką ir saugumą.

Reikalavimai

  • Bendravimo su klientais įgūdžiai.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Paslaugumas, noras siekti rezultatų.
  • Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku.

Mes jums siūlome

  • Mėnesinį priedą prie atlyginimo, atsižvelgiant į kompanijos ekonominius rodiklius.
  • Sveikatos draudimą.
  • Malonią darbo atmosferą.
  • Prisidėti prie naujo projekto vystymo ir įgyvendinti idėjas.
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose mokymuose.
  • Galimybę išbandyti ir įsigyti Munto.lt produkciją su nuolaida.

Pradinis atlyginimas yra nuo 750 eur/mėn. į rankas, tačiau galutinis pasiūlymas priklausys nuo turimos patirties ir aptariamas pokalbio metu.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

UAB Solvo LT sporto ir laisvalaikio prekės ir paslaugos.

Munto.lt - sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė. Prisijunk prie naujo projekto komandos!

"Brasa CrossFit" pirmas oficialus CrossFit klubas Lietuvoje. Elitinis fitnesas skirtas kiekvienam. Tai nėra tipinis sporto klubas, kuriuos esate įpratę matyti. Pas mus nėra stacionarių treniruoklių, nėra kasdieninės rutinos. CrossFit - fitneso sportas. Tai sportas kiekvienam, nesvarbu koks tavo amžius, ar fizinis pasirengimas, tuo užsiimti gali kiekvienas. CrossFit metodas yra nuolatos keičiamos treniruotės, kuriose atliekami funkciniai judesiai aukštu intensyvumu. Sujungiant gimnastiką, ištvermę, sunkiąją atletiką ir mitybą.
informacija apie UAB „Solvo LT“
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.