Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Nuga LDK“

Pardavėjas – konsultantas

Nuo 1095 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Nuga LDK“

Darbo pobūdis

KOKIOS BUS TAVO PAREIGOS:

  • Konsultuoti salono klientus
  • Padėti klientams naudoti mūsų įrangą
  • Vesti kiekvieno pirkėjo apyskaitą
  • Pravesti produkcijos pristatymus
  • Skambinti lojaliems klientams

Reikalavimai darbuotojui

Mėgsti dirbti su žmonėmis?

Mūsų bendrovė aktyviai plečia savo veiklą ir ieško atviro ir ambicingo žmogaus.
Tu esi pasiruošęs (pasiruošusi) keisti savo gyvenimą į gera, tobulėti, mokytis ir kopti karjeros laiptais.
Esi pozityvus ir komunikabilus žmogus!

Moki šnekamąją lietuvių ir rusų kalbą.

Sveikintina pardavimų patirtis.

Kita informacija

Darbo vieta: Kalvarijų g. 105.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubo abonementas

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Plėsti savo akiratį ir augti kaip asmenybei
  • Tapti aukštos kvalifikacijos pardavimų specialistu
  • Karjeros galimybes iki direktoriaus pareigų per pusę metų.
  • Mokymų metu ir bandomuoju laikotarpiu siūlomas atlyginimas - 850 eurų
  • Po bandomojo - 1095 eurų + priedai nuo pardavimų
  • Vidutinis darbo užmokestis vykdant numatytus planus - 2800 eurų ir daugiau.
  • Įmonės sąskaita kavą, arbatą, saldumynus.
  • Už prisidėjimą prie mūsų įmonės savo darbuotojus apdovanojame įvairiais paskatinimais: bilietais į teatrą, kiną, vakariene restorane ir kt.
  • Įmonė sveikina gimtadienio ir Kalėdų proga.
  • Įmonės vakarėlis Kalėdų proga!
  • Kalėdų atostogos.
  • Pilna darbo diena
  • Oficialus įdarbinimas
  • Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1095 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai nuo pardavimų

Nuga Best – pasaulinis lyderis, šiluminės ir masažinės įrangos bei gaminių skirtų profilaktikai ir sveikatos gerinimui gamybos ir pardavimų srityje.

115 – oje šalių veikia 3500 demonstracinių salonų.
Nuga Best bendradarbiauja su kompanijomis LG Electronics, Fraunhofer institutu ir kt.
Mūsų tikslas – padėti žmonėms tapti sveikesniais ir laimingesniais.
Mūsų klientai – žmonės, besidomintys aktyviu, laimingu ir oriu ilgaamžiškumu.
Kiekvieną mėnesį klientų ratas plečiasi tiek Vilniuje, tiek kituose Lietuvos miestuose, todėl kompanija auga.

informacija apie UAB „Nuga LDK“
1215 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.