Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hipika“

Pardavėjas - konsultantas (zoo prekės - veterinarijos vaistinė) Kuršėnuose

700-800 €/mėn. Į rankas
Kuršėnai - UAB „Hipika“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas, konsultavimas mitybos, priežiūros ir gyvūnų auginimo klausimais;
Parduotuvės priežiūra, prekių užsakymas, priėmimas ir išdėstymas, darbas kasos aparatu, kompiuteriu.

Reikalavimai darbuotojui

Meilė gyvūnams;
Geri bendravimo įgūdžiai;
Sąžiningumas, kruopštumas;
Pirmenybę teikisme kandidatams su veterinariniu išsilavinimu arba su patirtimi zoo prekių pardavimu versle.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Gyvenant apie 30 km. nuo Kuršėnų - kuro išlaidų kompensuojamos.
Sekmadienis laisva diena , šeštadienais reikia dirbti pagal slenkanti darbo grafiką .

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
Plius priedai

Didmeninė - mažmeninė prekyba prekėmis skirtomis naminiams gyvūnams
informacija apie UAB „Hipika“
1890 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1359 €
25% uždirba 1359-1672 €
25% uždirba 1672-2238 €
25% uždirba nuo 2238 €