UAB „Signeda“

Aktyvių pardavimų vadybininkas

1300-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Signeda“

Darbo pobūdis

Aktyvus automobilių kėbulo ir važiuoklės dalių pardavimas;
Pardavimų organizavimas, vykdymas ir eigos kontrolė;
Aktyvi naujų klientų paieška;
Derybos ir ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas;
Klientų konsultavimas ir vizitavimas;
Darbas su buhalterine programa ir kasos aparatu;
Sandėlio priežiūra bei tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aktyvumas, veržlumas, iniciatyvumas.

Geri bendravimo bei derybiniai įgūdžiai;

Atsakingumas, pozityvumas, orientacija į rezultatą;

Noras dirbti ir tobulėti;

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Technininės žinios bei domėjimasis automobiliais - didelis privalumas.

Darbo patirtis auto detalių ar aktyvių pardavimų srityje - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
Draugišką kolektyvą, profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje. Įdomų ir gerai apmokamą darbą, socialines garantijas.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. į rankas

Signeda, UAB

UAB „Signeda“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, siūlanti platų automobilių dalių pasirinkimą. Įmonė 2008 m. atidarė vieną moderniausių ir didžiausių Rytų Europoje specializuotą kėbulo dalių logistikos centrą, turi parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje.
įmonės svetainė:
informacija apie UAB „Signeda“
3498 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
159
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1786 €
25% uždirba 1786-2570 €
25% uždirba 2570-4281 €
25% uždirba nuo 4281 €