PARDAVĖJAS - VADYBININKAS KMOTO VILNIUS MOTOCIKLŲ IR KETURRAČIŲ SALONE

1200-1680 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kmoto“

Darbo pobūdis

Naujų motociklų ir keturračių, aprangos, aksesuarų, atsarginių dalių pardavimas;
Priskirtos prekių kategorijos veiklos organizavimas;
Klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu ir tiesiogiai salone;
Prekių paieška kataloguose, parinkimas ir tiekimo užtikrinimas;
Pardavimo kanalų administravimas, gerinimas ir komunikavimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas ir derinimas;
Prekės ženklų žinomumo didinimas ir reprezentavimas renginiuose ir parodose;
Prekių spektro analizė, vystymas ir plėtra;
Papildomų aksesuarų ir priedų parinkimas, užsakymas ir tiekimo užtrikrinimas;
PVM sąskaitų faktūrų išrašymas, darbas su kasa;
Darbo laiko planavimas, laiko skirstymo efektyvinimas, atliktų darbų savikontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Pozityvus požiūris į darbą, disciplina ir motyvacija;
Sėkminga patirtis automobilių/motociklų/keturračių/motorolerių pardavimų ir aptarnavimo srityje;
Gebėjimas organizuoti darbus bei operatyviai spręsti iškilusias problemas;
Geras kompiuterinis raštingumas;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Gebėjimas dirbti ir savarankiškai ir komandoje;
Geras lietuvių kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
Anglų ir rusų kalbos pagrindai (techninis supratimas, žodynas);
Pareigingumas, sąžiningumas, atsakingumas;
A ir B vairuotojo kategorijos pažymėjimas; (A privalumas).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Plečiame savo veiklą, todėl ieškome gabių ir profesionalių darbuotojų savo komandai stiprinti;
Siūlome įdomų, atsakingą ir perspektyvų darbą augančioje įmonėje ir draugiškoje komandoje;
Darbo patirtis privalumas, tačiau noras mokytis ir tobulėti neatsiejamos darbuotojo savybės;
Dienas ne vien ofise, bet ir varžybų trasoje ar test-day pristatymų renginuose;
Keliones į parodas, partnerių gamyklas ir produktų pristatymo renginius užsienyje;
Kmoto - tai darbas, kuriame galėsi save realizuoti ir augti;
Įmonėje taikome motyvavimo sistemą, kuri priklauso nuo pasiekto rezultato.

Atlyginimas

1200-1680 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo kompetencijos, atsakomybių, pasiektų rezultatų ir pardavimų.
Bazė + priedas.

UAB „Kmoto“

Keturračių, motociklų, aprangos, aksesuarų, dalių ir serviso aptarnavimo parduotuvių tinklas.
Mažmeninė ir didmeninė prekyba.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Kmoto“
2600 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.