Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Biržų duona“

Pardavėjas

736-1036 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Biržų duona“

Darbo pobūdis

Viena didžiausių kepyklų Lietuvoje UAB „Biržų duona“ kviečia prisijungti prie savo šeimos!

Ieškome pardavėjo-baristos darbui pilnu etatu VASAROS SEZONUI Sucre kepinių namuose, BALSIUOSE (PC „Žali“).

Pagrindinės funkcijos:
  • malonus klientų aptarnavimas, jų poreikio išsiaiškinimas;
  • prekyba duonos ir konditeriniais gaminiais, kava, arbata ir kt. gėrimais;
  • tam tikrų šaldytų gaminių kepimas vietoje;
  • kavos, arbatos ir kitų gėrimų ruošimas ir pateikimas;
  • darbas kasos aparatu;
  • prekių užsakymas ir priėmimas;
  • prekių išdėstymas vitrinose;
  • patalpų švaros ir tvarkos užtikrinimas.

Reikalavimai

  • mandagumas, komunikabilumas, atsakingumas, sąžiningumas, greita orientacija;
  • patirtis klientų aptarnavimo srityje (parduotuvėje ar kavinėje) - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • darbą slenkančiu pamaininiu grafiku;
  • visus mokymus, susijusius su darbu;
  • laisvę generuoti idėjas ir jas įgyvendinti;
  • galimybę nuolat augti ir tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje kartu su visa komanda.

Kepinių namų darbo laikas:
I-V 9:00-19:30 val.
VI 8:30 - 19:00 val.;
VII 9:00 - 19:00 val.

Bus sudaroma terminuotą darbo sutartis (~3-4 mėn., kol parduotuvės darbuotojai atostogaus).

Paspausdami „Siųsti savo CV“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „Biržų duona“ (toliau - Bendrovė) tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais.

Jei sprendimas sudaryti darbo sutartį tarp Bendrovės ir Jūsų nebus priimtas, Jūsų asmens duomenys bus nedelsiant sunaikinti.

Užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

736-1036 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo parduotuvės apyvartos. Fiksuotas bazinis atlyginimas - 736,00 Eur „ant popieriaus“, prie kurio pridedamas mėnesinis priedas, apskaičiuojamas pagal parduotuvės apyvartą.

BIRŽŲ DUONA – viena seniausių lietuviško kapitalo kepyklų šalyje. Mūsų veiklos pradžia siekia 1953 m., tačiau įmonės atgimimą siejame su 2001-aisiais, kai ją privatizavo Kurganovų šeima, iki šiol visa širdimi įsiliejusi į kepyklos gyvenimą. Suvienijus jėgas pavyko ne tik atgaivinti įmonę, bet ir išauginti ją iki vienos didžiausių ir tvariausių šviežios duonos ir konditerijos gaminių kepyklos Lietuvoje. Kiekvienas kepinys ant stalo turi savo istoriją, o BIRŽŲ DUONA jas kuria kiekvieną dieną. Su tikėjimu, meile aplinkai, Lietuvai ir jos žmonėms. Taip kasdienė kūryba tampa „Tradicija kurti“.

Daugiau informacijos apie įmonę:

informacija apie UAB „Biržų duona“
1131 €
Vid. atlyginimas bruto
396
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 877 €
25% uždirba 877-1016 €
25% uždirba 1016-1227 €
25% uždirba nuo 1227 €