Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „QUALITY DEVELOPMENT“

Pardavėjas

Nuo 960 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „QUALITY DEVELOPMENT“

Darbo pobūdis

Prekių (drabužių, batų, aksesuarų) pardavimas prekybos salėje.
Prekių pildymas, paruošimas, priežiūra.
Bendravimas su klientais.
Darbas kasos aparatu.
Darbas pamaininis 10.00 –20.00val
Darbo vieta - Ukmergės g. 308, Vilniuje.

Reikalavimai

Lietuvių kalba, rusų kalbų žinios - privalumas.
Asmeninė kultūra ir bendravimo įgūdžiai.
Paslaugumas, pozityvumas, sąžiningumas.
Patirtis drabužių ir/ar avalynės parduotuvėje – privalumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Puikias darbo sąlygas.
Galimybę tobulėti.
Laikų mokamą atlyginimą.
Tik darbuotojams skirtas ženklias įmonės prekių nuolaidas.
Darbą komandoje, kurioje vertinama iniciatyva.

Atlyginimas

Nuo 960 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Quality Development įmonė gyvuoja jau nuo 2009 metų. Pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis -
mažmeninė ir didmeninė prekyba drabužiais. Plečiamės ir atidarynėsime ketvirtą parduotuvę.
informacija apie UAB „QUALITY DEVELOPMENT“
1237 €
Vid. atlyginimas bruto
43
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 926 €
25% uždirba 926-1134 €
25% uždirba 1134-1303 €
25% uždirba nuo 1303 €