Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LINDEX“

Pardavėjos(-o) - konsultantės(-o), pilnam/nepilnam etatui, Klaipeda, p/c „Akropolis“

Klaipėda - UAB „LINDEX“

Darbo pobūdis

Jūsų pareigos

“Lindex” darbuotojai pirmiausia atkreipia dėmesį į lankytojus,nesvarbu,kokį darbą tuo metu atliktų. Mes siekiame,kad pirkėjai suprastų, jog esame atviri, energingi, pasitikintys savimi, pozityvūs ir suinteresuoti. Taip pat ir apsipirkimo patirtis „Lindex“ parduotuvėje. Sėkmingas klientų aptarnavimas reiškia, kad jūs įkvėpsite savo klientus bei padėsite džiaugtis puikiais pirkiniais, leisdami jiems jaustis gerai.

Ar tai tu?

Jūs nuolat tobulinate save, manydami, kad darydami dalykus kartu, galite padaryti daugiau. Jus motyvuoja noras prisidėti ir jaučiatės patogiai besikeičiančioje aplinkoje. Taip pat jūs esate:

  • atviras ir pozityvus;
  • energingas ir užjaučiantis;
  • pasirengęs dirbti lanksčiu grafiku;
  • Atlyginimą pradedant nuo 4,73 EUR brutto.

Mes esame „Lindex“.

Auganti pasaulinė mados kompanija iš Švedijos „Lindex“ nori palaikyti ir įkvėpti moteris visame pasaulyje. Tai yra aukščiausias mūsų įmonės tikslas.

Moterys, tvarumas ir mūsų klientai visada yra mūsų verslo pagrindas. Tai yra nuolatinė tobulėjimo ir savęs tobulinimo kelionė, norint tapti globalia, prekės ženklu paremta ir tvaria mados kompanija, kuriai savireklama skaitmeninėje aplinkoje visada bus prioritetas.

„Lindex“ įmonėje mes esame kaip didelė šeima, turinti vertybių, kurios padeda mums augti. Mes tikime, kad dirbdami kartu galime padaryti didesnį poveikį. Jei jaučiatės panašiai, tada galbūt turime puikų suderinamumą.

Ar norite prisijungti prie mūsų?

Kreipkitės šiandien, kad sužinotume daugiau apie jus. Kadangi mums patinka, kad tai lengva, prašome kreiptis internetu (ne el. Paštu).

UAB „LINDEX“

UAB „LINDEX“

„Lindex“ yra vienas iš pirmaujančių Europos mados prekės ženklų, turintis maždaug 460 parduotuvių 18-oje šalių ir internetinę parduotuvę. „Lindex“ siūlo įkvepiančius ir už prieinamą kainą drabužius mada besidominčioms ir sąmoningoms moterims. Asortimente yra kelios skirtingos koncepcijos, susijusios su moterų ir vaikų drabužiais, apatiniu trikotažu ir kosmetika. Lindex tvarumo pažadas – pakeisti ateities kartas įgalinant moteris, gerbiant bei tausojant planetą ir užtikrinant žmogaus teisių laikymąsi.
informacija apie UAB „LINDEX“
1027 €
Vid. atlyginimas bruto
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 683 €
25% uždirba 683-799 €
25% uždirba 799-1319 €
25% uždirba nuo 1319 €