Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LINDEX“

Pardavėjos(-o) - konsultantės(-o), pilnam/nepilnam etatui, Vilnius, p/c „Akropolis“

Vilnius - UAB „LINDEX“

Darbo pobūdis

(Pilnai/nepilnai darbo dienai)

Jei tave žavi madingų rūbų pasaulis ir trokšti kasdien sutikti ir bendrauti su skirtingais žmonėmis bei išmokti naujų įgūdžių, tuomet tu esi tas, kurio mes ir ieškome!

Mūsų komanda ieško žmonių,ne pilnam darbo etatui, kurių vertybės sutaptų su Lindex kompanijos vertybėmis: atlik viską kuo paprasčiau, nuolat tobulėk, įkvėpk save ir kitus, priimk verslius sprendimus, elkis tvariai.

Mes siūlome draugišką ir dinamišką darbo aplinką, lanksčias darbo valandas, galimybę dirbti su nuostabiais bendradarbiais ir įgyti naujos patirties bei vertingų žinių. Ankstesnė darbo patirtis nėra privaloma!

Lindex įmonė Jums siūlo:

  • Priedus prie atlyginimo už sėkmingus pardavimus
  • Daug ir įvairios naudos darbuotojams
  • Apmokymus ir augimo galimybes
  • Lankstų grafiką besimokantiems
  • Atlyginimą pradedant nuo 5,15 EUR gross

Norintys sužinoti papildomos informacijos gali skambinti telefono numeriu: . Dėl sekančio etapo susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB „LINDEX“

UAB „LINDEX“

Mes esame „Lindex“. Auganti pasaulinės mados įmonė iš Švedijos. Esame tam, kad suteiktume moterims galios ir įkvėpimo visose srityse. Tai – aukščiausias mūsų įmonės tikslas. Atsidavimas moterims, tvarumui ir klientams atsispindi visoje mūsų veikloje. Orientuojamės į tai kiekviename mūsų kelionės žingsnyje. Kelionės siekiant tapti pasauline, prekės ženklo vedina ir tvaria mados įmone, kurioje skaitmeniniai sprendimai yra natūraliai integruoti į visą veiklą.
„Lindex“ įmonės veiklą valdo žmonės. Esame tarsi didelė šeima, kurios vertybės padeda mums augti. Tikime, kad dirbti turime kartu. Nes du yra daugiau nei vienas, o būdami kartu galime daugiau pasiekti. Jei mūsų požiūriai sutampa, tuomet puikiai tiksime vieni kitiems.
informacija apie UAB „LINDEX“
887 €
Vid. atlyginimas bruto
74
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 569 €
25% uždirba 569-642 €
25% uždirba 642-1110 €
25% uždirba nuo 1110 €