Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Talent Lab

PARDAVIMO ATSTOVAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Alytus - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Profesionalus įmonės produktų pardavimas klientams bei jų konsultavimas.
  • Aktyvi naujų klientų paieška.
  • Klientų poreikių analizė, geriausių sprendimų pasiūlymas, sutarčių sudarymas.
  • Iškeltų įmonės tikslų vykdymas.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje.
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai, sugebėjimas įtikinti.
  • Aukštasis, aukštesnysis ar profesinis išsilavinimas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis – privalumas.
  • Reprezentatyvumas, iniciatyvumas, imlumas.

Naudingi įgūdžiai
  • Patirtis pardavimų srityje.
  • Pozityvumas, orientacija į rezultatą.

Svarbi informacija
  • Įmonės atstovavimas per individualią veiklą.

  • Pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų.
  • Galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą.
  • Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų.
  • Galimybes augti į grupės lyderius ir burti savo komandą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Taip pat taikomi priedai nuo pardavimo rezultatų.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – sėkmingai veikianti įmonė ieško pardavimo atstovo (-ės), kuris būtų atsakingas už saulės elektrinių ir elektros energijos pardavimą fiziniams bei verslo klientams Lietuvos rinkoje.

Daugiau informacijos rasite