ADB „Compensa Vienna Insurance Group“

Pardavimo grupė ieško naujo komandos nario (-ės)

Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - ADB „Compensa Vienna Insurance Group“

Darbo pobūdis:

Jeigu Jūs:
Mokate klausyti ir užduoti tinkamus klausimus;
Esate pasiruošęs padėti mūsų klientams įsigyti naujus produktus ir priimti tinkamus sprendimus;
Laisvai kalbate telefonu ir turite gerus darbo su kompiuteriu įgūdžius;
Lengvai prisitaikote prie naujovių bei besikeičiančios aplinkos;
Esate entuziastingas ir tikslo siekiantis žmogus;
Mes kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos!

Reikalavimai:

Mes tikimės, kad Jūs:
Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (privalumas vadybos, pardavimų, projektų valdymo srityse);
Turite puikių bendravimo ir derybinių įgūdžių;
Galite sklandžiai bendrauti ne tik lietuvių, bet ir rusų arba anglų kalbomis;
Esate kūrybingas, motyvuotas, azartiškas ir imlus naujovėms;
Puikiai planuojatės savo laiką bei darbus.

Mes Jums siūlome:

Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
Profesionalią ir draugišką komandą, kuri dirba bendram tikslui;
Galimybes dalyvauti skirtinguose projektuose;
Priedus už pasiektus tikslus.
Šiuo metu darbas - nuotolinis.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis su priedais iki 850 EUR neatskaičius mokesčių.

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse.
Bendrovė priklauso draudimo grupei „Vienna Insurance Group“, kuri yra Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė, ji valdo 50 bendrovių 25 šalyse ir draudimo rinkoje veikia jau 190 metų. Visoje grupėje dirba apie 25 tūkst. darbuotojų. Grupė vadovaujasi laiko patikrintomis tradicijomis, ji išsiskiria stipriais produktais ir gebėjimu palaikyti artimą ryšį su savo klientais.
informacija apie ADB „Compensa Vienna Insurance Group“
3031 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
416
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1600 €
25% uždirba 1600-2255 €
25% uždirba 2255-3500 €
25% uždirba nuo 3500 €