Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Labas, pasauli“

Pardavimo ir derybų guru (B2B pardavimai)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Labas, pasauli“

Darbo pobūdis

Svajok.lt - dovanų ir laisvalaikio planavimo ekspertai - ieško ,,pastiprinimo'' - naujo komandos nario‼️
Jei tau ĮDOMU bendrauti su žmonėmis, PUIKIAI IŠMANAI derybų ir pardavimų procesą, NORIAI daliniesi savo patirtimi, tuomet TU esi TA(-S) ko mes ieškome! Prisijunk prie mūsų ir užimk ,,Pardavimų ir derybų Guru'' vietą.

Tavo pagrindinė veikla:
  • Bendravimas su įmonėmis ir naujų partnerių paieška
  • Poreikių išsiaiškinimas, bendradarbiavimo su Svajok.lt naudų pristatymas, derybų vedimas, sutarčių sudarymas, kontakto palaikymas, pasiūlymų derinimas;
  • Naujų idėjų generavimas pardavimo ir marketingo procesams tobulinti, jų realizavimas;
  • Kiti priskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Tikimės, kad turėsite sėkmingos aktyvių pardavimų patirties. (NE MAŽIAU kaip vienerių metų pardavimų patirtis);
  • Mėgstate bendrauti, sklandžiai šnekate telefonu, lengvai užmezgate kontaktą;
  • Puikios Lietuvių kalbos žinios (rašyba ir rišlus, logiškas minčių dėstymas);
  • Dievinate naujas idėjas, jomis dalintis ir prisidėti prie jų įgyvendinimo;
  • Aktyvumas ir noras tobulėti bei augti kartu su įmone.

Įmonė siūlo

Stabilų atlyginimą;
Galimybė realizuoti savo idėjas pardavimo bei marketingo srityse;
Augti ir tobulėti kartu su įmone.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Kas yra Svajok.lt?
Svajok.lt – tai šimtai Tavo laisvalaikio svajonių vienoje vietoje! Tai vieta, kurioje patogiai planuojiesi savo (ar draugų) laisvalaikį (o gal net visas atostogas). Ieškai stulbinančios dovanos? Nori nustębinti savo artimą? Galbūt su draugais nuveikti kažką naujo? O gal planuoji grupinę išvyką? Čia rasi visus atsakymus.