UAB „H & M Hennes & Mauritz“

PARDAVIMO KONSULTANTAS (-Ė) 30 arba 20 val. per savaitę PC MEGA arba PC MOLAS

4,34-5,10 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „H & M Hennes & Mauritz“

Darbo pobūdis

Ar Tu pasiruošęs į klientą orientuotam, kupinam veiksmo darbui pačioje mūsų kompanijos širdyje?

Rask savo vietą sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, kur Tu kursi palankiausią apsipirkimo patirtį ir klientui suteiksi geriausią aptarnavimą pasauliniame mados tinkle. Mes siūlome darbą ten, kur kiekviena diena yra nuotykis ir kur Tavo asmeninis augimas bei tobulėjimas yra toks pats svarbus kaip ir mūsų verslas.

H&M pardavimų konsulanto darbas susideda iš daug pareigų ir daug malonumų. Tavo darbų sąraše yra:

Suteikti puikų klientų aptarnavimą, siekiant padidinti pardavimus parduotuvės salėse, matavimosi kabinose ir kasoje,
Sparčiai dirbti su drabužiais – papildyti, lankstyti, kabinti, tvarkyti, demonstruoti ir prekiauti,
Iškrauti pristatymo sunkvežimius ir išpakuoti prekes,
Gerai dirbti komandoje ir visuomet padėti savo kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

Manome, kad Tu, kaip ir visi dirbantys H&M, domiesi pardavimais, esi draugiškas, atviras, komunikabilus ir ambicingas komandos narys, kupinas užsidegimo ir optimizmo.
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku, t.y. ryte, vakare bei savaitgaliais.

Įdomu? Štai Tavo šansas!

Darbo laikas: 30 arba 20 val. per savaitę.

Sutartis: terminuota, 1 mėnesiui, gali būti kaip papildomas darbas, su galimybe pratęsti

Darbo vieta: PC MEGA arba PC MOLAS

Atlyginimas

4,34-5,10 €/val. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas - nuo 4,34 iki 5,10 EUR/valandą neatskaičius mokesčių.

H&M Hennes & Mauritz UAB

„Hennes & Mauritz“ (sutrumpintai – „H&M“) – tarptautinė mažmeninės prekybos mados gaminiais kompanija, įkurta 1947 m. Vesterose, Švedijoje. Kompanijai šiuo metu priklauso daugiau nei 4100 parduotuvių, kurios veikia 62-iose pasaulio šalyse.
informacija apie UAB „H & M Hennes & Mauritz“
1034 €
Vid. atlyginimas bruto
280
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 578 €
25% uždirba 578-765 €
25% uždirba 765-1387 €
25% uždirba nuo 1387 €