Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Anis"
More about company »

Pardavimo konsultantė (-as)

Nuo 450 Eur
Vilnius - UAB "Anis"

Darbo pobūdis

  • Pardavimai, kasos operacijų atlikimas;
  • Profesionalus klientų aptarnavimas;
  • Parduotuvės prekių išdėstymas;
  • Tvarkos palaikymas prekybinėje salėje.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, sąžiningumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Orientacija į rezultatą, noras tobulėti;
  • Reprezentatyvi išvaizda.

Privalumai:
  • Pardavimų patirtis;
  • Domėjimasis mada.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 450 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
UAB "Anis"

UAB "Anis"

UAB „Anis“ įkurta 1993 metais ir nuo tada intensyviai plečia mažmeninę ir didmeninę prekybą rankinėmis, piniginėmis, kelioniniais krepšiais, kuprinėmis, lagaminais, skėčiais, pirštinėmis ir kitais aksesuarais. Per visą šį laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį prekybos srityje, atradome daug naujų, visame pasaulyje garsių prekinių ženklų, kuriuos galime pristatyti ir Lietuvos pirkėjams.
Informacija apie UAB "Anis"
664 €
Vid. atlyginimas bruto
109
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Egidijus Mykolaitis