Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Žinių radijas"
More about company »

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę)

Vilnius - UAB "Žinių radijas"

Darbo pobūdis

  • reklamos projektų/paslaugų rengimas, pardavimas ir koordinavimas
  • ryšių su verslo klientais palaikymas, naujų paieška, derybos
  • asmeninių pardavimų planavimas ir organizavimas
  • reklamos projektų ir produktų kūrimas, priežiūra, įgyvendinimas

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas
  • tiesioginio pardavimo patirtis
  • pardavimo patirtis žiniasklaidoje būtų privalumas
  • puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • geri anglų, rusų kalbų įgūdžiai
  • pareigingumas, kruopštumas, greita orientacija, organizuotumas, orientacija į rezultatą
  • domėjimasis Lietuvos ir pasaulio aktualijomis
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • įdomų bei dinamišką darbą
  • atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • galimybę tobulėti

Savo gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „pardavimo projektų vadovas“ siųsti iki š. m. balandžio 30 d. elektroniniu paštu , telefonas pasiteirauti (8 5) 2 431 430.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

UAB “Žinių radijas” – vienintelė privataus kapitalo valdoma indormacinio formato radijo stotis Lietuvoje, per savaitę parengianti ir ištransliuojanti 120 laidų ir į jas sukviečianti aukščiausius šalies vadovus, politikus, verslo atstovus, visuomenės veikėjus ir savo sričių lyderius. Radijo turiniu dalijasi naujienų agentūros, didžiausi šalies naujienų portalai, socialinių tinklų vartotojai. „Žinių radijo“ eteryje ypač daug dėmesio skiriama aktualijoms, tiesioginėms diskusijų laidoms, specialistų vertinimams ir komentarams, klausytojų nuomonėms.
Informacija apie UAB "Žinių radijas"
977 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laima Abromaitytė-Sereikienė