Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Talent Lab

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (HoReCa)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Naujų klientų paieška, poreikių išsiaiškinimas bei tinkamas paslaugų / produktų pardavimas B2B segmente;
  • Sėkmingo bendradarbiavimo su esamais klientais siekimas;
  • Projektų valdymas – pradedant nuo klientų lūkesčių išsiaiškinimo, baigiant projekto įgyvendinimu;
  • Komercinių pasiūlymų bei sutarčių ruošimas;
  • Dalyvavimas įgyvendinant bendrus įmonės veiklos tikslus.

Pozicijos reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • Nuo 2 metų darbo patirties dirbant su HoReCa ar prekybinės įrangos pardavimais;
  • Projektų valdymo patirtis ar žinios;
  • Anglų ar rusų kalbų mokėjimas;
  • Sklandus minčių reiškimas žodžiu ir raštu, derybiniai įgūdžiai
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas bei noras siekti bendrų įmonės rezultatų.

Mūsų klientas siūlo

  • Įdomų bei dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas bei sprendimus;
  • Dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime;
  • Asmeninio bei profesinio augimo galimybes (apmokymai, parodos);
  • Motyvacinius priedus nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – ilgametę projektų valdymo bei profesionalios įrangos pardavimo / projektavimo patirtį turinti organizacija. Kompanijos specialistai teikia pilną paslaugų paketą savo klientams bei padeda parinkti sprendimus, kurie padidina kliento darbo efektyvumą, procesus bei kaštus.