Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ASHBURN International“

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (IT PASLAUGŲ PARDAVIMAI, B2B)

2000-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ASHBURN International“

Darbo pobūdis

  • Verslo klientų poreikių ir reikalavimų, rinkos analizė;
  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška, komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas;
  • Dalyvavimas parodose ir kituose renginiuose;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės departamentais;
  • Darbas su IT sprendimais verslui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina: verslo vadyba, IT ir telekomunikacija ir pan.);
  • Domėjimasis informacinėmis technologijomis bei telekomunikacijomis;
  • IT paslaugų pardavimo patirtis B2B - didelis privalumas;
  • Ekstravertiškumas, gebėjimas ir noras mokytis;
  • Komunikabilumas, organizuotumas, sugebėjimas pristatyti save bei savo idėjas.

Privalumai
  • Rusų ir/arba anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu.
  • Pardavimų ir derybų įgūdžiai;
  • IT žinios ir įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • Darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • Galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • Įmonei priklausančios kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams;
  • Galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • Specialias partnerių nuolaidas;
  • Darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • Tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

2000-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijos. Galimi priedai

UAB „ASHBURN International“ savo veiklą pradėjo 1998 m., o nuo 2003 m. priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“. Jau 20 metų Lietuvoje veikianti bendrovė specializuojasi kurdama programinę įrangą, mokėjimo kortelių autorizavimo sprendimus. Įmonės veikla taip pat apima programinių priemonių elektroninių kortelių skaitytuvams (EKS) kūrimą, diegimą ir nuolatinę priežiūrą. Įmonės vardas žinomas Baltijos šalyse ir kituose regionuose.

UAB „ASHBURN International“ priklauso įmonių grupei „Penki kontinentai“, veikiančiai nuo 1992 m. Tai tarptautiniu mastu pripažinta ir žinoma įmonių grupė, kurios sukurti produktai platinami 80-yje pasaulio šalių.
informacija apie UAB „ASHBURN International“
3492 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1500 €
25% uždirba 1500-3296 €
25% uždirba 3296-4341 €
25% uždirba nuo 4341 €