PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.10.22

Darbo vieta

Kodėl Openini?

Tarptautinės įmonės požiūris į savo darbuotojų paruošimą sėkmingam darbui; produktas, kuriuo didžiuojasi gamintojas ir pirkėjas, intelektualūs klientai; patikimi kolegos ir stiprūs vadovai, propaguojantys partneryste paremtus darbo santykius; laisvė planuojant savo darbo laiką ir veiksmus, nukreiptus į sutartą rezultatą, įvertinamą sąžiningu atlygiu ir priedais už pasiekimus.

Jūsų būsimos pareigos ir atsakomybės:

Openini siūlomos produkcijos aktyvus pardavimas tikslinėms grupėms, naudojant visas įmonės siūlomas priemones ir būdus; pardavimų augimo ir plėtros užtikrinimas.

Ši pozicija Jūsų, jei aprašyme atpažįstate savo įgūdžius, gebėjimus ir savybes:

Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis statybinių medžiagų (grindų, durų ir pan.) srityje, aukštasis išsilavinimas; profesinės ambicijos, derybiniai įgūdžiai; užsienio kalbos žinios (pageidautina – rusų k.). Neabejojame, kad žinote, kas yra CRM.

Jei vertinate savarankiškų sprendimų laisvę, jei proaktyvus ir pozityvus požiūris į pardavimus – jūsų bruožai, tuomet ilgalaikė karjera mūsų kompanijoje – tik laiko klausimas.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško iki 2017 m. spalio 22 d.

Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Susipažinti kviesime kandidatus, labiausiai atitinkančius keliamus reikalavimus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Send CV

UAB "OPENINI"

Openini – parketo ir itališkų durų studija, sėkmingai atstovaujanti žinomiausius prekinius ženklus, tokius kaip Boen, Barausse, Coswick, ADL, Lico, Mandelli, Olivari ir kt.
Premium kategorijos produktai intelektualiems klientams kokybiškai gyvenimo aplinkai kurti. Apsilankykite mūsų puslapyje www.openini.lt/

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
Įmonėje vid. atlyginimas 900€
11% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All UAB "OPENINI" job ads