Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nordic Berry“
More about company »

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

900-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nordic Berry“

Nordic Berry pasiūlymas Jums:

Vieni geriausių technologų kuria mūsų produktus, remdamiesi tradicijomis ir šviežiomis idėjomis, gamyklos pajėgumų užteks didžiausiems Jūsų pardavimams, aktyviai plečiame pardavimus į užsienio šalis, savarankiškai planuojame savo laiką kūrybiškumą skatinančiame hub‘e Sapiegų rūmų komplekse. Būtumėt vienas pirmųjų komandos narių, tad lyderio karjera - tik Jūsų noro ir laiko klausimas. Savaime suprantami dalykai – darbo priemonės, sąžiningas finansinis atlygis ir malonūs priedai už rezultatus.
Aptarkime pasiūlymą išsamiai – siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) dabar, o Jūsų asmens duomenų saugumu deramai pasirūpinsime.

Užduotys ir atsakomybės:

vykdyti aktyvius Nordic Berry produktų pardavimus HORECA bei mažmeninės prekybos įmonėms, prisidėti prie aktyvaus produktų įvedimo į rinką, deramai atstovauti įmonę tarptautinėse parodose, puoselėti ilgalaikius santykius su klientais.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Sėkminga panašaus darbo patirtis HORECA ir/ar mažmeninės prekybos srityje; derybų įgūdžiai; analitinis mąstymas; profesionalus bendravimas; galiojantis vairuotojo pažymėjimas. Savarankiškumas, karjeros ambicijos ir anglų k. įgūdžiai – tikrai reikalingi. Rusų k. žinias ir “šaltų” skambučių patirtį laikytume privalumais. Tikimės ne tik kolegos, bet ir tikro bendraminčio.

Susipažinkime ! Siųskite CV ir susitiksime netrukus.

Atlyginimas

900-1800 €/mėn. į rankas
UAB „Nordic Berry“

UAB „Nordic Berry“

UAB "Nordic Berry" – naujas gurkšnis Lietuvos rinkoje, jau užkariavęs sveikuolių bei žmonių, vertinančių skonį, natūralumą, širdis. Esame jauna gamybos ir didmeninės prekybos kompanija, skaičiuojanti pirmuosius pasiekimus ir būsimas pergales.
Daugiau apie mus:

Similar job ads: