UAB „Informacinės paslaugos“

Pardavimo projektų vadovas (-ė)

1600-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Informacinės paslaugos“

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS

  • Klientų paieška B2B segmente, potencialo nustatymas;
  • Derybų su klientais vedimas, siekiant abipusės naudos;
  • Naujų klientų poreikių valdymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, pradinių sąlygų aptarimas;
  • Sutarčių rengimas, derinimas;
  • Įmonės siūlomų sistemų ir paslaugų supratimas, prezentavimas naujiems klientams.

REIKALAVIMAI

  • Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
  • Sėkminga patirtis, atliekant pardavimus B2B segmente;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Puikūs derybiniai bei klientų poreikių nustatymo įgūdžiai;
  • Organizuotumas ir orientacija į rezultatą;
  • Pardavimo veiksmų planavimo patirtis;
  • Proaktyvumas siūlant pagerinimus darbo kokybei.

PRIVALUMAI
  • Patirtis IS sistemų ir/arba paslaugų pardavimuose.

MES SIŪLOME

  • Motyvuojantį, nuo pasiekto rezultato priklausantį darbo užmokestį;
  • Mokymus, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Patirtį vienoje didžiausių IT įmonių Lietuvoje.

Atlyginimas

1600-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LABBIS – tai moderniausius IT sprendimus ir Verslo valdymo sistemas KURIANTI, ĮGYVENDINANTI ir PRIŽIŪRINTI įmonių grupė. 30-ies metų patirtis rinkoje ir sėkmingai realizuoti projektai užaugino LABBIS, kaip savarankišką prekės ženklą, kuris atstovauja visas jo teikiamas paslaugas.
informacija apie UAB „Informacinės paslaugos“
1270 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 327 €
25% uždirba 327-640 €
25% uždirba 640-2076 €
25% uždirba nuo 2076 €