Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Motecha“

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Motecha“

Pasiūlymas Jums

Kviečiame į nedidelę, sėkmingą komandą ilgalaikei karjerai prasmingoje verslo srityje. Užtikrinsime išsamius apmokymus apie mūsų produktus ir paslaugas, patogias darbui sąlygas, visas reikalingas darbui priemones (įskaitant tarnybinį automobilį), savarankiškų sprendimų laisvę, pasitikėjimą ir palaikymą bei pagarbą Jūsų asmenybei. Žadame tarptautinių projektų galimybę, sąžiningą atlygį už darbą ir įvertinimą už pasiektus rezultatus.
Aptarkime šį pasiūlymą išsamiau susitikimo metu – siųskite savo CV, o Jūsų duomenų apsauga ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir atsakomybės

Tikimės, kad po išsamių apmokymų sėkmingai plėsite klientų ratą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir užtikrinsite ilgalaikio bendradarbiavimo santykius su kiekvienu klientu. Dėl vis griežtėjančių atliekų tvarkymo ES direktyvų esame tikri, kad klientų nepritrūks. Siekdami pardavimo tikslų turėsite visų komandos narių palaikymą ir pagalbą – mes Jums padėsime suteikti klientams išsamią techninę informaciją, atsakysime į sudėtingus inžinerinius klausimus. Detaliau – pokalbio metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite inžinerinės srities išsilavinimą (pramonės inžinerijos pakraipos studijas laikytume privalumu), turite sėkmingos aktyvių pardavimų verslui patirties (B2B); esate puikus derybininkas ir į ambicingą tikslą orientuotas, vertinantis savarankiškus sprendimus profesionalas. Šiame darbe prireiks užsienio kalbų žinių, turint omenyje būsimus pardavimus užsienio šalyse. Tad Jūsų patirtį parduodant eksportui vertintume kaip rimtą privalumą. Žinoma, prireiks vairuotojo pažymėjimo.
Nedelskite – greičiausiai, tai darbas, apie kurį seniai galvojote. Siųskite savo CV dabar!

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, antrasis - vidutinis atlyginimas su priedais už pardavimo rezultatus
UAB „Motecha“

UAB „Motecha“

UAB “Motecha” – jau penktus metus veikianti inžinerinė įmonė, sukoncentravusi savo veiklą į atliekų tvarkymo sritį: projektuojame, gaminame ir montuojame įvairių atliekų/ antrinių žaliavų rūšiavimo ir PE/PP plastikų plovimo linijas bei jų atskirus komponetus. Mes siekiame tapti europinius standartus atitinkančia kompanija, eksportuojančia savo gaminius bei įgyvendinančia projektus visoje Europoje. Mūsų misija – kurti inovatyvius technologinius sprendimus bei produktus ir taip prisidėti prie ateities tvarios bei švarios aplinkos išsaugojimo.
Daugiau apie mus sužinokite mūsų internetinėje svetainėje .
Planuojame ilgalaikę verslo plėtrą, todėl į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Motecha“
1627 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.