Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AQUAMATICA“

PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AQUAMATICA“

Darbo pobūdis

Santechnikos ir SPA įrangos pardavimai;
Klientų aptarnavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
Darbas su projektais, architektais ir interjero dizaineriais;
Derybos su klientais ir tiekejais;
Klientų konsultacija techniniais ir komerciniais klausimais.

Reikalavimai

Pageidautina patirtis santechnikos/SPA įrangos pardavimų srityje;
Supratimas apie interjerą;
rusų ar anglų kalbos žinios;
Gebėjimas pačiam planuoti ir koordinuoti savo darbus;
Geri bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas;

Mes jums siūlome

sąvaranišką darbą, asmeninį auto, daug naujų žinių, lankstus grafikas, pastovus apmokymai fabrikuose

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Sanilux įmonės specializacija: baseinų, saunų, SPA įrangos tiekimas ir montavimas. Suprojektuosime Jūsų SPA centrą, sumontuosime įrangą, parinksim apdailą.
Tiekiame buitinią ir profesionalią santechniką, vonios kambario interjero gaminius, plyteles ir mozaiką.
informacija apie UAB „AQUAMATICA“
1254 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.