UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Pardavimo projektų vadovas Kaune

1200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

Tavo atsakomybėje bus:

  • komercinių pasiūlymų ruošimas ir derinimas su klientais
  • klientų konsultavimas
  • ryšių su architektais bei interjero dizaineriais inicijavimas ir palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

Jei tu:

  • esi pozityvus ir lengvai bendraujantis
  • turi estetinę nuovoką
  • bendrauji anglų kalba
  • dirbi pagrindinėmis MS Office paketo programomis
  • žinai arba nori žinoti viską apie apšvietimo technologijas ir jų taikymą architektūroje
  • turi panašios darbo patirties su apšvietimo arba giminingais produktais

Tuomet kviečiame prisijungti prie Lempa LT komandos ir siūlome:

  • darbą su aukščiausio lygio dizaino produktais
  • stilingą darbo vietą senamiestyje
  • nuolatinį augimą drauge su rinkoje aiškiai matomu prekės ženklu
  • konkurencingą ir skaidrią motyvacinę sistemą

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in the Baltics measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.