UAB „Timber Cabins“

Pardavimo projektų vadovas (Lietuvos rinkai)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Timber Cabins“

Darbo aprašymas:

  • Medinių namų pardavimas individualiems (B2C) klientams Lietuvos rinkoje
  • Klientų aptarnavimas (telefonu, el. paštu ir pan.). Klientų ieškoti nereikia, užklausų srautą garantuoja įmonės skaitmeninė rinkodara
  • Efektyvus bendravimas su klientais, pilnas pardavimo proceso valdymas ir asmeninių pardavimo tikslų įgyvendinimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas, rinkos kainų analizė;
  • Potencialių / esamų klientų poreikių analizė.
  • Su pardavimais susijusių procesų organizavimas (logistika, statybos, ir kt.).

Reikalavimai:

  • Gebėjimas parduoti telefonu (ne šalti skambučiai, potencialūs klientai jau turi aiškiai išreikštą poreikį).
  • Puikūs bendravimo, derybų ir problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į klientą;
  • Atsakingumas, kruopštumas.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai. Gebėjimas dirbti su CRM sistemomis yra privalumas
  • Anglų kalba. Pagrindinė darbo kalba bendraujant su klientais yra lietuvių, tačiau besiplečiančioje tarptautinėje pardavimų komandoje bendravimas vyksta angliškai.
  • Gebėjimas skaityti brėžinius, statybos organizavimo ar medienos produktu patirtis ir/arba darbo patirtis gamybos įmonėje būtų privalumas

Mes siūlome:

  • Motyvuojantį darbo užmokestį ir bonusą už rezultatus;
  • Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius;
  • Visas priemones efektyviems rezultatams pasiekti;
  • Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

We have been manufacturing and building wooden houses since 2008.
During this time, we have implemented thousands of projects throughout Europe.

Think you could be a useful member of our team? Send your CV!

Medinius namus gaminame ir statome nuo 2008–ųjų.
Per šį laiką įgyvendinome tūkstančius projektų visoje Europoje.

Manai, kad gali būti naudingas mūsų komandos narys? Atsiųsk savo CV!
informacija apie UAB „Timber Cabins“
1789 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
131
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 950 €
25% uždirba 950-1545 €
25% uždirba 1545-2339 €
25% uždirba nuo 2339 €