Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mantinga“

PARDAVIMO TAŠKŲ OPERATORIUS (Ė)/ KURJERIO (ĖS) VILNIUJE

1000-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Mantinga“

Darbo pobūdis

Šioje pozicijoje, pardavimo taškų operatorius/kurjeris gauna jam priskirtą maršrutą ir aptarnauja bei prižiūri ten esančias mini parduotuvėles. Jam reikės prižiūrėti švarą ir tvarką, papildyti naujomis prekėmis, sužiūrėti esamų prekių galiojimus ir užsisakyti prekes sekančiam vizitui.
Penkių dienų darbo savaitė (pirmadienis – penktadienis), darbo laikas 06:00-15:00 arba 07:00 – 16:00 val.
Centrinis sandėlis Ukmergės g. 128 Vilnius

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Sąžiningumas ir atsakingumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (minimalūs).

Mes jums siūlome

Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, iniciatyviame, atsakingame, tobulėti siekiančiame kolektyve;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Atlygį, atitinkantį kompetenciją ir darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinės parodos, inovacijos, moderniausios technologijos, pasaulio pripažinimas (gaminiai eksportuojami į 35 pasaulio šalis. Kinija, Japonija – ne išimtis), profesionalų komanda (daugiau nei 1 500 darbuotojų), kūrybiškas požiūris (kasmet sukuriama apie 160 naujų produktų), 3 modernios gamyklos, 4 atstovybės užsienyje, 20 metų patirtis ir mąstymas iki dangaus – tokia duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių kompanija UAB „Mantinga“ šiandien. Mes nuolat augame, einame pirmyn ir tobulėjame, todėl mums reikalingas profesionalų pastiprinimas – prisijunk prie „Mantinga“ komandos!