Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HOLECTRON
More about company »

Pardavimo vadovo asistentas (-ė)

Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • Darbas kartu su vadovu;
  • Pagalba vadovui dalyvaujant įvairiuose tiek vidiniuose, tiek išoriniuose įmonės projektuose;
  • Priešpardaviminis ir popardaviminis bendravimas su klientais (pardavinėti nereikia);
  • Techninės projektų informacijos rengimas bei pristatymas klientui;

Reikalavimai

  • Anglų kalbos žinios;
  • Kūrybiškas mastymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija.
  • Orientacija į rezultatą;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir įvairiapusį darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Galimybė augti ir tobulėti;
  • Malonią ir jaukią atmosfera visiškai naujame ofise;
  • Pilnas darbuotojo apmokymas;
  • Apšvietimo mokymai įmonės viduje;
HOLECTRON

HOLECTRON

HOELCTRON jau 11 metų projektuoja ir gamina aukščiausio lygio apšvietimo produktus ir sistemas. Netik Lietuvoje, bet ir užsienyje vertinami dėl savo kokybės įvairių sričių apšvietimo specialistų.
Informacija apie HOLECTRON
1296 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 903 €
25% uždirba 903-1128 €
25% uždirba 1128-1398 €
25% uždirba nuo 1398 €
Vadovas: Andrius Bieluckas