Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo kompetencija"
More about company »

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) (BALDINĖS MEDŽIAGOS)

Vilnius - UAB "Personalo kompetencija"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – įmonė, sėkmingai veikianti jau kelis dešimtmečius ir savo srityje pagal dydį bei paslaugų spektrą užimanti lyderės pozicijas. Siekdama užtikrinti aukščiausią kokybę baldinių medžiagų gamyboje, naudoja inovatyviausias technologijas ir priemones bei teikia projektavimo paslaugas. Taip pat vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai, atstovauja žinomus ir patikimus baldinių medžiagų gamintojus iš viso pasaulio ir gali didžiuotis įgyvendintais projektais.
Šiuo metu prie profesionalios komandos Vilniuje kviečiame prisijungti

PARDAVIMO VADYBININKĄ (-Ę) (BALDINĖS MEDŽIAGOS)

Darbo aprašymas:
  • Ilgalaikių santykių su esamais ir potencialiais klientais vystymas regione;
  • rinkos stebėsena ir naujovių pristatymas;
  • klientų poreikių išsiaiškinimas ir jų lūkesčius atitinkančių sprendimų pasiūlymas;
  • vertės klientui pasiūlymas derantis dėl geriausių sąlygų;
  • iškeltų tikslų siekimas.

Reikalavimai

  • sėkminga pardavimų patirtis (su baldinėmis medžiagomis – privalumas);
  • susijęs išsilavinimas;
  • domėjimasis produktu bei rinkos naujovėmis;
  • rusų ir / ar anglų kalbų žinios;
  • pozityvumas bei orientaciją į kokybišką rezultatą.

Mes jums siūlome

  • ambicingą ir įdomią darbo patirtį, draugiškoje ir palaikančioje komandoje;
  • galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlygį.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) (BALDINĖS MEDŽIAGOS)"
Konfidencialumą garantuojame!
Būsime dėkingi visiems atsiuntusiems, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB „Personalo kompetencija“ – patikima tarpininkė tarp darbdavių ir ieškančių darbo. Ilgametė patirtis padeda atskleisti stipriąsias kandidatų puses, padėti jiems pasirinkti įmonę. Vadovams padedame surasti tinkamiausią kandidatą į norimą pareigybę, suformuoti komandą, konsultuojame personalo vadybos klausimais.

Kontaktas pasiteirauti:
Asta Aukščiūnienė