Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finėjas"
More about company »

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) darbui Vievyje

Vievis, Elektrėnai, Kaišiadorys - UAB "Finėjas"

Darbo pobūdis:

  • tarptautinių krovinių gabenimo paslaugų pardavimas;
  • ryšių su esamais klientais palaikymas/plėtojimas;
  • naujų klientų paieška;
  • komercinių pasiūlymų rengimas;
  • pardavimo sutarčių sąlygų vykdymas.

Reikalavimai:

  • vadybinio darbo patirtis pardavimo srityje - pageidautina transporto sektoriuje ;
  • gera anglų kalba ir B2 lygio prancūzų kalba;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • vidinė motyvacija bei atsakingas požiūris į darbą.

Mes siūlome:

  • įdomų ir iššūkių pilną darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • draugišką, ambicingą kolektyvą;
  • geras darbo sąlygas naujame transporto ir logistikos centre Vievyje;
  • darbo užmokestį nuo 1000 eurų (neatskaičius mokesčių);
  • motyvuojančią skatinimo sistemą.

UAB “Finėjas”, 24 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1550 darbuotojų, plečia savo veiklą ir prie savo veržlaus, jaunatviško kolektyvo kviečia prisijungti
Informacija apie UAB "Finėjas"
836
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidotas Lenktys