Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Home"
More about company »

Pardavimo vadybininkas (-ė) gamybinėje įmonėje

Nuo 800 Eur
Kaunas - UAB "Baltic Home"

Darbo pobūdis

Įmonės, gaminančios medinių baldų komponentus, galimybių atskleidimas klientams;
Komunikacija su esamais klientais, siekiant pagerinti turimus santykius bei kurti naujus ryšius;
Gaminamų produktų kainų skaičiavimas, komercinių pasiūlymų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (privalumas: techninės specialybės, medienos apdirbimo technologijų išmanymas);
Būtinos geros anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikūs bendravimo, darbo organizavimo bei probleminių situacijų sprendimo įgūdžiai;
Aukšta asmeninė atsakomybė, iniciatyvumas bei greita orientacija;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Esant keliems lygiaverčiams kandidatams, pirmenybę teiksime turintiems neįgalumą.

Įmonė siūlo

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Visas priemones ir sąlygas darbo rezultatams pasiekti;
Dinamišką darbą augančioje įmonėje;
Draugiškus ir kompetentingus kolegas ir galimybę tapti pardavimų Guru.

Gal tai Tu ?

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Baltic Home" teikia išskirtinių medinių baldų detalių gamybos, siuvimo, IT ir programavimo paslaugas. Įmonėję dirba daugiau nei 200 darbuotojų, kurie yra savo sričių specialistai. Turime socialinį statusą.
Informacija apie UAB "Baltic Home"
742 €
Vid. atlyginimas bruto
204
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 416 €
25% uždirba 416-722 €
25% uždirba 722-1110 €
25% uždirba nuo 1110 €
Vadovas: Kęstutis Ramonaitis