Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Home“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) (būtinos puikios anglų kalbos žinios)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Darbas medienos apdirbimo gamybinėje įmonėje;
Bendravimas su esamais klientais bei naujų klientų paieška;
Įmonės pristatymas potencialiems klientams (gaminių asortimentas);
Gaminių kainų skaičiavimas, komercinių pasiūlymų rengimas;
Klientų atsiskaitymų kontrolė;
Esant keliems lygiaverčiams kandidatams, pirmumą teikiame asmenims su negalia.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo, darbo organizavimo bei probleminių situacijų sprendimo įgūdžiai;
Aukšta asmeninė atsakomybė, iniciatyvumas bei greita orientacija;
Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai –
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas techninėse arba medienos apdirbimo technologijų srityse;
Patirtis pardavimų srityje.

Įmonė siūlo

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Visas priemones ir sąlygas darbo rezultatams pasiekti;
Dinamišką darbą augančioje įmonėje;
Draugiškus ir kompetentingus kolegas;
Galimybę tapti profesionaliu pardavėju.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Baltic Home" beveik devynerius metus veikianti ir besiplečianti socialinė gamybinė įmonė. Socialinės įmonės statusas mums svarbus tuo, kad ne tik dirbame su geriausiais savo srities negalią turinčiais specialistais, bet ir padedame jiems įsitraukti į visuomenę, tobulėti profesiniame bei asmeniniame lygmenyje. Įmonė specializuojasi medienos komponentų gamyboje, aprūpina klijuotais medienos skydais kitas įmones bei teikia siuvimo paslaugas. Pagrindinė įmonės gamybinė bazė yra įsikūrusi Žeimių miestelyje, Jonavos raj., kur vykdoma smulkiaserijinė bei stambiaserijinė gamybos. Gamybinėse patalpose gausu naujų ir inovatyvių, darbui su mediena pritaikytų, įrengimų.

Informacija apie UAB „Baltic Home“
823 €
Vid. atlyginimas bruto
212
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 560 €
25% uždirba 560-1024 €
25% uždirba 1024-1110 €
25% uždirba nuo 1110 €
Vadovas: Kęstutis Ramonaitis