UAB „Rankis“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) NAUJAI ATIDAROMAME SALONE (LAISVI SAVAITGALIAI)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rankis“

Mūsų pasiūlymas

Siūlome ilgalaikę karjerą finansiškai stabilioje, augančioje kompanijoje. Užtikrinsime komandos patirtį ir palaikymą sėkmingam startui – apmokysime visko, ką mokame patys. Žadame patogias darbui sąlygas, penkių darbo dienų savaitę - laisvus savaitgalius, reguliarius apmokymus (pagal galimybę - ne tik Lietuvoje), sąžiningą atlyginimą ir solidžius priedus.
Sukurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir atsakomybės

Dirbsite naujai atidaromame mūsų salone Pilaitės prospekte, o iki jo atidarymo - viename iš mūsų pardavimo salonų (Kareivių g.12 arba Kalvarijų g. 59A, Vilniuje) kartu su kolega nuo pirmadienio iki penktadienio. Pasirūpinsite ekspozicija ir tvarka salone. Paruošite įrangą pardavimui, pasitiksite klientus, išsiaiškinsite jų poreikius, padėsite išsirinkti jiems tinkamiausią produktą, konsultuosite rūpimais klausimais, parduosite, išrašysite sąskaitas (darbo buh. apskaitos programa išmokysime). Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties pardavimo salone, domitės technika, dirbate kompiuteriu ir norite nuolat mokytis naujų dalykų; esate pozityvus žmogus, bendraujate profesionaliai, parduodate entuziastingai, dirbate komandiškai ir galėtumėte su klientais pabendrauti rusų k., jei prireiktų.
Jūsų patirtį sodo technikos, elektros prekių pardavimuose, anglų kalbos žinias vertintume kaip privalumus.
Jei tikitės karjeros stabilioje, patikimoje įmonėje - siųskite savo C.V. dabar, nepraleiskite nė vienos galimybės.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
tai fiksuota atlyginimo dalis, priklausomai nuo Jūsų kompetencijos ir patirties. Taip pat taikome aiškią priedų prie atlyginimo sistemą. Mūsų vadybininkai uždirba solidžius priedus už pasiektus rezultatus.
UAB „Rankis“

UAB „Rankis“

UAB “Rankis” – jau daugiau nei 14 metų veikianti technikos sprendimų kompanija. Klientai mus pažįsta kaip patikimus įrankių ir sodo technikos pardavėjus ir džiaugiasi visu paslaugų spektru: mažmenine ir didmenine prekyba, galimybe įsigyti produktu el.parduotuvėje. Teikiame ir serviso paslaugas bei atsargines detales visiems elektriniams, akumuliatoriniams įrankiams, sodo technikai, vykdome garantinį ir pogarantinį remontą. Siekiame tapti labiausiai į klientų patirtį orientuota, pažangiausia ir tvariausia technikos sprendimų kompanija. Vadovaujamės šiomis vertybėmis: sąžiningumas, komandinis darbas, laisvė ir atsakomybė, tobulėjimas, bendravimas ir džiaugsmas.
Mes padedame klientams kurti pasaulį ir rūpintis juo!
Sužinokite apie mus daugiau interneto svetainėje
Kviečiame į komandą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Rankis“
1288 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 880 €
25% uždirba 880-1245 €
25% uždirba 1245-1636 €
25% uždirba nuo 1636 €