UAB „BRASA“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) SALONE

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BRASA“

Pasiūlymas Jums

Atvirai ir nuoširdžiai bendraujantis kolektyvas užtikrins apmokymus ir pagalbą, kai tik jos prireiks. Kokybiški, žinomų prekės ženklų produktai, sąžiningas atlygis, finansinio motyvavimo sistema, modernios darbo priemonės ir patogi darbo aplinka. Siūlome ilgalaikę karjerą stabilioje ir finansiškai sėkmingoje įmonėje.
Pasikalbėkime ! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės

Dirbame 8 val./dieną, nuo 8 arba 9 val.ryto. Jei turite panašaus darbo patirties – tuomet darbo pobūdis bus pažįstamas. Teks įgyti žinių apie mūsų parduodamą produkciją. Tikimės, kad rūpinsitės profesionaliu produkcijos išdėstymu salone ir nuolat rūpinsitės ekspozicija, švara, tvarka, patogumu; pasitiksite, konsultuosite klientus ir parduosite. Mūsų tikslas: kiekvienas svečias – laimingas klientas, nes Brasa įgyvendina kliento lūkesčius!

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Panašaus darbo patirtis; energija, gera nuotaika, profesionalus bendravimas ir kryptingas rezultato siekimas. Įvertinsime Jūsų žinias apie mažmeninę prekybą; pravers užsienio kalbų žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai. MS Dynamics Navision patirtis – didelis privalumas.
Jei tikitės karjeros – mes tai galime! Siųskite savo CV dabar!

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius - fiksuotas atlyginimo dydis, antrasis- atlyginimas su premijomis už pardavimus ir - nepamirškite - numatėme karjerą, kur atlyginimas bus kitoks.

UAB „BRASA“

UAB “Brasa” – jau daugiau nei 20 metų žinoma įmonė, pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą. Mūsų vizitinė kortelė – funkcionalūs, kokybiški, šiuolaikiški produktai bei dėmesys kiekvienam klientui - pagarba, profesionalumas ir atsakomybė. Didžiuojamės, būdami pasaulinės furnitūros rinkos lyderio HAFELE GmbH & Co KG koncerno oficialiais atstovais Lietuvoje. Turime ilgametę bendradarbiavimo patirtį su pažangios kompleksinių baldų furnitūros gamintoja Formenti & Giovenzana S.p.A. bei unikalios produkcijos gamintojais DOMUS LINE, PAMAR, SIBU, FOUR WINDS CORPORATION. Daugiau apie mus skaitykite mūsų internetinėje svetainėje www.brasa.lt/ ir FB puslapyje www.facebook.com/uabBrasa
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „BRASA“
1314 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1431 €
25% uždirba 1431-1539 €
25% uždirba nuo 1539 €

You also might be interested in: