Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) (ŠVOK)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Teikiamų įmonės produktų pardavimas esamiems ir naujiems klientams;
  • Nuolatinis santykių palaikymas su įmonės klientais, jų poreikių analizė;
  • Duomenų bazės atnaujinimas, informacijos apie klientus sisteminimas;
  • Esamos rinkos bei konkurentų analizavimas, produktų kainodaros sudarymas, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių ir bendradarbiavimo sąlygų su klientais derinimas;
  • Nuoseklus sudarytų pardavimo planų siekimas, įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje;
  • Darbo patirtis ŠVOK produktų pardavimų srityje būtų privalumas;
  • Puikus anglų bei rusų kalbų mokėjimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Labai geri bendravimo, derybiniai bei prezentavimo įgūdžiai;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą.

Mūsų klientas siūlo

  • Konkurencingą atlygį ir priedus priklausančius nuo pasiektų darbo rezultatų;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes dirbant profesionaliame kolektyve tarptautinėje aplinkoje.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
+ priedai priklausantys nuo pasiektų darbo rezultatų
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – tarptautinė kompanija, veikianti oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos pardavimo bei produktų platinimo srityje. Šiuo metu kompanija plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti naują komandos narį – PARDAVIMO VADYBININKĄ (-Ę)!

Daugiau informacijos rasite