Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dagmita“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

1600-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Dagmita“

Darbo pobūdis

  • Ryšių su nuolatiniais klientais palaikymas ir naujų klientų paiešką;
  • Aktyvus įmonės parduodamos produkcijos pristatymas ir pardavimas;
  • Vartotojų poreikių analizė, asortimento efektyvumo analizė;
  • Konkurentų asortimento ir kainodaros analizė;
  • Tiekimo ir atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Aukštesnysis, arba aukštasis išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, vidinė disciplina, komunikabilumas;
  • Atkaklumas, noras užsidirbti;
  • Derybų, bei prezentaciniai įgūdžiai- orientacija į rezultatus;
  • Komandinio darbo įgūdžiai;
  • Lojalumas.
Privalumai:
  • Geri anglų ir rusų kalbos (raštu ir žodžiu) įgūdžiai;

Įmonė siūlo

Siūlomi privalumai
  • Karjeros perspektyvas ir motyvuotą atlyginimą;
  • Darbdavio civilinės atsakomybės draudimą;
  • Darbuotojo sveikatos draudimą;
  • Profesinio tobulėjimo kursus užsienyje;
  • Geras darbo sąlygas kompanijoje,kuri vertina savo darbuotojus ir investuoja į jų tobulėjimą;
  • Dinamišką ir aktyvų darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1600-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CV su nuotrauka ir motyvaciniu laišku, nurodę „Pardavimo vadybininkas“, siųskite el. paštu: Telefonas pasiteirauti Konfidencialumą garantuojame.

UAB\"DAGMITA\"-daugiau kaip dvidešimt keturis metus Lietuvoje sėkmingai veikianti įmonė,užsiima techninių sprendimų ir didmenine atsarginių detalių įrengimams prekyba pramonei ir žemės ūkio technikai.

Kompanija atstovauja pripažintus pasaulyje gamintojus ir savo klientams siūlo plataus asortimento gaminius, pasižyminčius aukšta kokybe (daugiau internete ).

informacija apie UAB „Dagmita“
2391 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2025 €
25% uždirba 2025-2359 €
25% uždirba 2359-2558 €
25% uždirba nuo 2558 €