Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Smart trading“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

1400-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Smart trading“

Siūlome Jums:

Jau darbo pradžioje valdysite solidžių klientų duomenų bazę - administruosite bei pardavinėsite kokybiškus, žinomų prekės ženklų ir klientų įvertintus produktus. Turėsite erdvę naujoms idėjoms, profesiniam tobulėjimui, galimybę tiek biure, tiek nuotoliniu būdu savarankiškai organizuoti savo darbą ir laiką. Atvirai ir nuoširdžiai bendraujantis kolektyvas užtikrins apmokymus ir pagalbą, kai tik jos prireiks. Sąžiningas atlygis, finansinio motyvavimo sistema, modernios darbo priemonės, galimybė dirbti iš namų ir dar keletas privalumų, apie kuriuos susitikimo metu.

Darbo pobūdis

Bendradarbiausite su esamais verslo klientais Baltijos šalyse – dideliais prekybos tinklais: administruosite gaunamus užsakymus, analizuosite pardavimų tendencijas, analizuosite likučius – ko gero, visos Jums pažįstamos funkcijos, jei turite panašaus darbo patirties. Tikimės, kad aktyviai prisidėti prie naujų klientų paieškos. Manome, kad tai - itin įdomi ir dinamiška pozicija su savarankiško planavimo galimybe. Apie viską plačiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aktyvių pardavimų verslui (B2B) patirties, mokate administruoti užsakymus, bendraujate profesionaliai su įmonių, departamentų vadovais, mokate pateikti komercinį pasiūlymą ir kryptingai siekiate rezultato.
Jūsų patirtį parduodant tinklinėms parduotuvėms vertinsime kaip rimtą privalumą.
Prireiks analitinių gebėjimų, anglų k. ir/arba rusų k. įgūdžių (darbui su klientais kitose šalyse), vairuotojo pažymėjimo ir net neabejojame, kad puikiai dirbate Excel.

Atlyginimas

1400-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
taikoma ir motyvacinė sistema
UAB „Smart trading“

UAB „Smart trading“

Esame dinamiška, moderni ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijose šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Esame “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje” įvertinti keletą kartų. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje ir
informacija apie UAB „Smart trading“
1322 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.