Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Smart trading“
More about company »

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

800-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Smart trading“

Siūlome Jums:

Pardavinėsite kokybiškus, žinomų prekės ženklų ir klientų įvertintus produktus, jau darbo pradžioje turėsite solidžią klientų duomenų bazę bei erdvę naujoms idėjoms, profesiniam tobulėjimui, galimybę savarankiškai organizuoti savo darbą ir laiką. Atvirai ir nuoširdžiai bendraujantis kolektyvas užtikrins apmokymus ir pagalbą, kai tik jos prireiks. Sąžiningas atlygis, finansinio motyvavimo sistema, modernios darbo priemonės, įskaitant tarnybinį automobilį, ir dar keletas privalumų, apie kuriuos susitikimo metu.
Susitikimui pagreitinti siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Darbo pobūdis

Bendradarbiausite su verslo klientais Baltijos šalyse – dideliais prekybos tinklais, administruosite gaunamus užsakymus, analizuosite pardavimų tendencijas, analizuosite likučius – ko gero, visos Jums pažįstamos funkcijos, jei turite panašaus darbo patirties. Manome, kad tai - palanki startinė pozicija ir savarankiško planavimo galimybė.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Aktyvių pardavimų patirtis panašioje srityje (tinklinės parduotuvės, B2B pardavimai); profesionalus bendravimas ir kryptingas rezultatų siekimas; gebėjimas analizuoti duomenis ir daryti racionalias išvadas. Bus reikalingos užsienio kalbų žinios - anglų, rusų k. (darbui su klientais kitose šalyse), galiojantis vairuotojo pažymėjimas ir darbo kompiuteriu įgūdžiai. Tikimės, kad turėsite galimybę vykti į tarnybines komandiruotes.

Galbūt tai puiki karjeros galimybė patikimoje įmonėje? Siųskite savo CV, susipažinkime.

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. į rankas
taikoma ir motyvacinė sistema

UAB „Smart trading“

UAB “Smart trading” – tai moderni, dinamiška ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijose šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Esame “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje” įvertinti keletą kartų. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje smart-trading.lt/?lang=lt
Šiuo metu priimtume į komandą profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Smart trading“
1345 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2017 m.