Talent Lab

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška Linkedin ir kt. "online" kanalų pagalba.
  • Ryšių su klientais palaikymas, jų poreikių įgyvendinimas.
  • Sklandaus pardavimų proceso užtikrinimas.

Reikalavimai pozicijai

  • Iniciatyvumas, organizuotumas, užsibrėžtų tikslų siekimas.
  • Noras dirbti su užsienio klientais bei mokėjimas bendrauti rusų ir anglų kalbomis.
  • Savarankiškumas, gebėjimas planuotis savo darbus bei laiką.

Mūsų klientė siūlo

  • Įdomų ir daug saviraiškos galimybių suteikiantį darbą Fintech kompanijoje;
  • Galimybę derinti studijas su darbu, lankstumą darbo laiko planavime;
  • Darbo užmokestį, atitinkantį žinias bei papildomus priedus, kurie bus priklausomi nuo pardavimų rezultatų.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė - tradicinių ir elektroninių pinigų siuntimo ir keitimo platforma, apjungianti skirtingas elektroninių pinigų mokėjimo įstaigas ir bankus visame pasaulyje. Šiuo metu plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti naują komandos narį.