Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pardavimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inomeda“

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs pardavimai, vizitai visoje Lietuvoje;
  • Naujų klientų paieška, ilgalaikio santykio užmezgimas ir palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Rinkos ir konkurentų analizė;
  • Naujų galimybių paieška;
  • Bendravimas su tiekėjais ir partneriais;
  • Mokymų organizavimas;

Reikalavimai

  • Sėkmingų pardavimų patirtis (medicinos, odontologijos srityje - privalumas);
  • Puikūs reprezentavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Pozityvumas ir gebėjimas laisvai užmegzti kontaktą, kurti ilgalaikius santykius;
  • Savarankiškumas ir mokėjimas planuoti laiką;
  • Anglų kalbos įgūdžiai - būtina;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) - būtina;
  • Galėjimas daug keliauti po Lietuvą.

Mes jums siūlome

Įdomų ir perspektyvų darbą augančioje kompanijoje;
Rezultatus atitinkantį, konkurencingą atlyginimą;
Profesinius iššūkius bei saviraiškos galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Inomeda“

Įmonė, prekiaujanti odontologinėmis reikmėmis, kviečia prisijungti aktyvų ir pozityvų pardavimo vadybininką/-ę.
informacija apie UAB „Inomeda“
1
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.