Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Rubisolis“

Pardavimo vadybininkas Vilniuje

700-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rubisolis“

Darbo pobūdis

Reikalingas ne aktyvus pardavėjas, kuris aktyviai ieško klientų ir važiuoja pas juos, o žmogus aptarnaujantis klientus prekybos salone ir telefonu.

Darbas aptarnauti į saloną ateinančius klientus, konsultavimas telefonu;
Pasiūlymų ir sutarčių ruošimas;
Prekių priėmimas ir išvežimas, ekspozicijos priežiūra;
Skyriaus vadovo pavestų užduočių vykdymas;
Nedidelio sandėlio priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Geri bendravimo įgūdžiai;
Stipri motyvacija mokytis, tobulėti;
Stipri motyvacija siekti rezultato;
Puikus kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Aukštasis arba aukštesnysis techninis arba vadybinis išsilavinimas.
Darbo patirtis su šildymo, vėsinimo ar oro gerinimo įranga būtų privalumas.

Privalumai:
Domėjimasis naujomis technologijomis;
Laisvas bendravimas telefonu;
Minimalus techninis supratimas.

Siūlome šiuolaikišką, supratingą, kūrybiškumą skatinantį vadovą;
Augantį atlyginimą ir premijas;
Geras darbo sąlygas;
Profesinius mokymus ir įvairiapusę paramą;
Automobilį darbo reikmėms;
Lyginant su dauguma tradicinių kompanijų, suteikiame daug laisvės.

Kita informacija:
Mūsų įmonėje darbuotojas yra labai vertinamas. Ieškome "savo" žmogaus. Stengiamės suteikti pačias geriausias sąlygas save realizuoti ir gerai uždirbti, tačiau ieškome kolegos, kuriam svarbūs ne tik materialūs dalykai.
Taip pat kviečiame drąsiai dalyvauti kandidatus, kuriems virš 40.

Atlyginimas

700-850 €/mėn. į rankas

UAB “Rubisolis” – kompanija, prekiaujanti specialia šildymo, vėsinimo, oro gerinimo ir išmanaus valdymo įranga. Pagrindinis siekis – užtikrinti tiek individualiam, tiek profesionaliam vartotojui galimybę turėti puikų patalpų mikroklimatą. Savo veikloje vadovaujasi šūkiu “Mikroklimatas toks, koks turėtų būti”.
Jau vienuolika metų sėkmingai augame kartu su savo puikiu kolektyvu, kuriame žmonės nesikeičia. Labai vertiname tai ką turime ir džiaugiamės galėdami augti kartu.
informacija apie UAB „Rubisolis“
23
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.