Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Pardavimo vadybininkas (nuomos paslauga) (B2B)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Aktyvus darbas su esamais klientais B2B segmente, naujų klientų paieška, ryšių palaikymas ir asmeninių santykių vystymas su esamais klientais, pasiūlymų teikimas, sąlygų ir susitarimų derinimas, derybų vedimas, atsiskaitymų kontrolė ir pan.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkmingo darbo patirtis pardavimų srityje su verslo klientais;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office;
  • Aktyvumas, orientacija į tikslą, atkaklumas, iniciatyvumas, puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, pozityvus mąstymas, drąsa, žingeidumas.

Mes jums siūlome

Savarankišką, atsakingą darbą dinamiškoje augančioje kompanijoje, konkurencingą atlyginimą, profesionalius mokymus.

LINDSTRÖM – Suomijos kapitalo kompanijai, besirūpinančiai įmonių švara ir įvaizdžiu daugelyje Europos šalių ir aktyviai teikiančiai paslaugas Lietuvoje, šiuo metu darbui Kaune ieškomas: Pardavimo vadybininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Rasa.