Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "By & N"
More about company »

Pardavimo vadybininkas

500–850 Eur
Vilnius - UAB "By & N"

Darbo pobūdis

Pramoninio, komercinio bei buitinio LED apšvietimo importuotojas ieško naujo komandos nario Vilniuje. Jei komercija yra tavo gyvenimo būdas, o pasiektas sandoris suteikia vidinį pasididžiavimą, tuomet tai jau yra puse kelio į sėkmę.

Reikalavimai

Aktyvūs pardavimai B2B segmente (aktyvių pardavimų darbo patirtis būtų didelis privalumas);
Turi vairuotojo teises;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Per savaitę: 40 val.

Atlyginimas

500–850 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Didmeninė prekyba LED lempomis ir šviestuvais
Informacija apie UAB "By & N"
604 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sigitas Nemickas