Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SV Logistic“
More about company »

Pardavimo vadybininkas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SV Logistic“

Darbo pobūdis

Pilnų krovinių vežimo Europoje organizavimas;
Aktyvi naujų klientų ir vežėjų paieška, ryšių su esamais palaikymas.

Reikalavimai

1-2 metų darbo patirtis logistikos (ekspedijavimo) srityje;
Puikus anglų,rusų, kalbų mokėjimas (kitų kalbų mokėjimas – privalumas);
Verslumas, derybiniai įgūdžiai, greita orientacija, orientacija į rezultatą;
Iniciatyvumas , savarankiškumas ir atsakomybė.

Mes jums siūlome

Darbą puikiame kolektyve;
Mokymus bei augimo galimybes;
Konkurencingą darbo užmokestį priklausantį nuo asmeninių rezultatų.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

UAB SV Logistic veikla - ekspedijavimo paslaugų organizavimas
Informacija apie UAB „SV Logistic“
1585 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Inga Zubkevičiūtė