Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VOLTMANN"
More about company »

PARDAVIMO VADYBININKAS

Vilnius - UAB "VOLTMANN"

Darbo pobūdis

  • Darbas su klientų duomenų baze
  • CRM administravimas
  • Klientų poreikių analizė
  • Komercinių pasiūlymų pateikimas
  • Klientų užklausų administravimas

Reikalavimai

  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai
  • Orientacija į rezultatus dirbant savarankiškai ar komandoje
  • Laiko planavimo įgūdžiai
  • Anglų, rusų kalba (privalumas)
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą
  • Visą būtiną palaikymą, patirtį ir žinias
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • Priedus priklausančius nuo darbo rezultatų
  • Atlyginimas – derybų klausimas

UAB „ VOTMANN “ įsteigta 2011 metais. „ VOTMANN “užsiima apšvietimo įrangos didmenine/mažmenine prekyba, atlieka apšvietimo įrangos projektavimo, gamybos, montavimo ir aptarnavimo paslaugas.

„ VOTMANN “ bendradarbiauja su tokiais apšvietimo įrangos gamintojais, kaip TRIDONIC, IDEAL LUX, LINEA LIGHT, OLYMPIA ELECTRONICS bei kitus žinomus gamintojus.