Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „UBARA“
More about company »

PARDAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

850-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „UBARA“

Tai puikus pasiūlymas Jums:

jei Jums svarbi ilgalaikė karjera finansiškai sėkmingame versle, vertingos pažintys, profesionalios darbo priemonės (įskaitant tarnybinį automobilį), sąžiningas atlygis už darbą ir motyvuojantys priedai – mūsų komanda užtikrins tinkamą bendradarbiavimą. UBARA klientai – solidžios, žinomos kompanijos, kurios rūpinasi darbo aplinkos kokybe ir savo darbuotojų gerove. O mes rūpinamės kokybe kasdienybėje: dovanojame jiems emocijas, kurias patiriame ir savo biure. Daugiau šio pasiūlymo privalumų aptarkime susitikimo metu.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Ilgalaikių bendradarbiavimo santykių su įmonės klientais užtikrinimas, sudarytų sutarčių vykdymo kontrolė ir savalaikis mūsų teikiamų papildomų paslaugų pasiūlymas bei pardavimas. Pagrindinė Jūsų užduotis—nuolatinė solidžių klientų rato plėtra.
Išsamiai apmokysime, pasidalinsime gerąja patirtimi ir jau esamų klientų sąrašu ir, be jokios abejonės, tikimės aktyvios Jūsų veiklos pritraukiant naujus klientus į mūsų patikimą kompaniją.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos aktyvių pardavimų patirties vidutinėms ir didelėms įmonėms; esate puikus derybininkas ir gebate rodyti reikiamą dėmesį kiekvienam klientui, mokate nustatyti prioritetus bei planuoti laiką. Tikimės atsakingo ir savarankiško pardavimų tikslų siekimo bei pozityvaus požiūrio.
Daugelis mūsų klientų- tarptautinės įmonės, todėl anglų k.žinios-būtinos. Neabejojame, kad turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas

850-1500 €/mėn. į rankas
taikoma efektyvi motyvacijos sistema. Nurodėme atlyginimo ribas, kai pirmasis skaičius- stabili atlygio dalis, antrasis- atlyginimas su priedais. Atsižvelgsime į Jūsų turimą patirtį.
UAB „UBARA“

UAB „UBARA“

Aplinka, kurioje praleidžiame dieną, dirbame, įgyvendiname idėjas – mūsų antrieji namai. Tai šis tas daugiau, nei stiklinius langus įrėminančios sienos ir dirbtinė šviesa. Tai lengvas kvėpavimas, jaukumas, šypsena ir įkvėpimas. Labai dažnai šis jaukumas turi vardą - UAB “Ubara” – tik aukščiausiais standartais paremtos biurų priežiūros paslaugos, tai veiklus rūpestingumas. Rūpinamės darbuotojais taip, kad jie su džiaugsmu skleidžia gerąją emociją ir rūpinasi klientų biurais lyg savo namais. Sužinokite daugiau apie švaros paslaugas, apželdinimą, kvapus, dizainą ir akvariumus:
Stipriname komandą ir ieškome naujoko šioms pareigoms:
informacija apie UAB „UBARA“
44
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Similar job ads: