Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

PARDAVIMO VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Paslaugos pardavimai telefonu;
  • Klientų duomenų bazės formavimas;
  • Dokumentų komplektavimas, suvedimas į Navision;
  • Duomenų analizė, ataskaitų pateikimas;
  • Marketinginiai projektai.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 1 metų patirtis pardavimuose telefonu;
  • Greitumas, empatija, vidinė motyvacija augti ir tobulėti;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė));
  • Puikios anglų kalbos žinios (žinios testuojamos);
  • Kompiuterinis raštingumas (dirbame su verslo valdymo programomis Navision);
  • Puikus derybų bei komandinio darbo įgūdžiai.

Privalumai:
  • Patirtis logistikos srityje;
  • Patirtis dirbant verslo valdymo sistema Navision;
  • Vokiečių, kitos užsienio kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • įdomų perspektyvų darbą GERIAUSIOJE TRANSPORTO įmonėje;
  • atlygį proporcingą indėliui ir rezultatui, visas priemones reikalingas darbo atlikimui, įvertinimą, pasitikėjimą bei atsakomybę;
  • ISSKIRTINĘ pagalbą ugdant įgūdžius laiku pastebėti mažus pokyčius ir geriau pasiruošti didelėms permainoms;
  • savirealizacijos ir karjeros ir profesijos tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Go group"

cargoGO transporto įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla - teikti krovinių pervežimo kelių transportu ir ekspedicijos paslaugas Europos klientams. Mes gabename ir ekspedijuojame krovinius visoje Europoje.
Grupėje dirba virš 600 darbuotojų.

Aiški grupės strategija, ambicingi tikslai, inovatyvus požiūris – tai pagrindiniai kriterijai, kurie formuoja naujos kartos komandos poreikius.